UIAR

    

Український науково-дослідний інститут сільськогосподарської радіології є структурним підрозділом (УкрНДІСГР НУБіП України) Національного університету біоресурсів і природокористування УкраїниВ зв'язку з аварією на Чорнобильській АЕС і відсутністю в Україні наукової установи, яка б займалась питаннями сільськогосподарської радіології, наказом Голови Держагропрому СРСР від 03.06.86 року  в Києві було створено Українську філію Всесоюзного НДІ сільськогосподарської радіології. В 1991 році по клопотанню РМ УРСР Державною комісією по продовольству та закупівлях РМ СРСР на базі філії було створено Український НДІ сільськогосподарської радіології.

Метою діяльності Інституту є проведення науково-дослідної роботи з проблем екології та проблем, повязаних з наслідками Чорнобильської катастрофи у сфері сільськогосподарського виробництва.

Нині інститут є головним виконавцем Державної програми ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС по розділу "Сільгоспрадіологія".

 

Спеціалізація: сільськогосподарська радіологія. Інститут є головною науково-дослідною установою з проблем сільськогосподарської радіології, розробником нормативно-методичної бази для впровадження контрзаходів при ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС.

 

Технічне оснащення: аналітичні лабораторії, вимірювальні прилади, експериментальні полігони, персональні комп’ютери, транспорт.

 

08162, Києво-Святошинський р-н, смт. Чабани, вул.Машинобудівників, 7

тел/факс: 526 12 46/526 07 90; e-mail: uiar.vak@gmail.com; www.uiar.org.ua

Директор – Кашпаров Валерій Олександрович